EĞİTİM KADROSU

Berk Berksoy

Berk Berksoy
Eğitmen

14.04.1981 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini İstanbul’da tamamlamasının ardından 2005 yılında Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Askerliğini Van’ın Özalp ilçesinde tamamladı. 14.07.2008 tarihinde Brisa’da Saha Mühendisliği departmanında çalışmaya başlayan Berk Berksoy, sonrasında Ürün Yönetimi departmanında çalıştı. 2013 yılında 1 sene Bridgestone Avrupa’nın Brüksel ofisinde Ürün Koordinasyon departmanında çalıştıktan sonra, Brisa’ya Ürün Pazarlama Yöneticisi olarak geri döndü. Şu anda Profleet Pazarlama Yöneticisi olarak görevini sürdürmektedir. Bekar olan Berk Berksoy, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Ahmet Kurtuluş

Ahmet Kurtuluş
Eğitmen

20.01.1969 tarihinde Karasu'da doğdu. İlk, orta tahsilini Sakarya'da,Lise tahsilini İzmit Teknik Lisesi Elektrik bölümünde tamamlamasının ardından 1990 yılında İstanbul Teknik Üniversitesinden Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisi ünvanıyla mezun oldu. Bir yıl boyunca Madenci Gemi Sanayi ve STFA tersanesinde çalıştıktan sonra askerliğini Mersin Akdeniz Bölge Komutanlığında tamamladı. Sırasıyla Çolakoğlu Metalurji-Dilovası, İzocam-Dilovası fabrikalarında üretim/vardiya müdendisliği görevlerinin ardından Pirelli-İzmit fabrikasında pişirme bölümü bakım/onarım mühendisliği yapmış 1997 yılında Bandag’ta Servis Mühendisi olarak göreve başlamıştır. Türkiye,Afrika,Ortadoğu ve Orta Asya bölgelerinin sorumlusu olarak Bandag ta aynı göreve devam etmiş ,2007 yılında Bandag’ın Bridgestone bünyesine geçmesinin ardından 2011 yılından itibaren Brisa bünyesinde görevine devam etmektedir. İki çocuk babası olan Ahmet Kurtuluş çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Ahmet Koral

Ahmet Koral
Eğitmen

31.01.1963 tarihinde Lüleburgaz'da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Bursa'da tamamlamasının ardından 1985 yılında İstanbul Teknik Üniversitesinden Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisi ünvanıyla mezun oldu. Bir yıl boyunca Tuzla Gemi Endüstrisi tersanesinde çalıştıktan sonra askerliğini Donanma Komutanlığı bünyesindeki Gölcük Tersanesinde tamamladı. 04.01.1988 tarihinde Brisa'da çalışmaya başlayan Ahmet Koral Argesa ve Pazarlama bünyesinde değişik pozisyonlarda bulunmuş olup halen Pazarlama Eğitim Uzmanı görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babası olan Ahmet Koral çok iyi derecede İngilizce ve orta derecede Rusça bilmektedir.

Brisa Akademi

Brisa Akademi
Eğitim Kadrosu

Alanlarında uzman olan değerli eğitmen kadromuz ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

Turhan Acar

Turhan Acar
Eğitmen

24.10.1968 tarihinde Almanya'da doğdu. İlkokul tahsilini Almanya ve orta, lise tahsilini Kocaeli’de tamamlamasının ardından 1988 yılında Marmara Üniversitesi Matematik bölümünden mezun oldu. Askerliğini İstanbul Hadımköy 1.Zırhlı Tugay Komutanlığında tamamladı. İki yıl boyunca Bilişim Sektöründe pazarlama faaliyetinde çalıştıktan sonra, 07.04.1997 tarihinde Brisa'da sırasıyla Müşteri Hizmetleri, Müşteri İlişkileri ve Deneyimi bölümlerinde farklı kademelerde görev almıştır. Evli ve iki çocuk babası olan Turhan Acar iyi derecede Almanca bilmektedir.

Hasan Koşar

Hasan Koşar
Eğitmen

29/07/1978 tarihinde Erzincan”da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini İstanbul'da tamamlamasının ardından 2001 yılında İstanbul Marmara Üniversitesinden Makina Eğitimi/ Otomotiv Teknolojisi bölümünden mezun oldu. 2 yıl Mercedes Benz bünyesinde çalıştıktan sonra Renault Trucks ve Volvo Trucks ticari araç firmalarında 11 yıllık çalışma hayatında bir çok farklı görevde yer aldı. 2015 yılı itibariyle Brisa ailesine katılan Hasan KOŞAR, Servis Projeleri Geliştirme bünyesinde Propratik Ticari Araç Servis hizmetlerinde görev almış olup halen Perakendecilik direktörlüğü departmanında Hızlı Bakım Servis Hizmetleri”nde görevini sürdürmektedir.

Gözde Günsel

Gözde Günsel
Eğitmen

1983 tarihinde KdzEreğli’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini KdzEreğli’de tamamlamasının ardından 2006 yılında Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyeti sonrası 1,5 yıl boyunca Tekfenbank İç Kontrol Bölümü’nde çalıştı. Kariyerine sonraki 3 yıl boyunca Sabancı Holding İç Denetim Bölüm Başkanlı’ğında Denetçi olarak devam etti. 2011 yılında Brisa'da çalışmaya başlayan Gözde Günsel, Pazarlama bünyesinde değişik pozisyonlarda bulunmuş olup halen Ürün Yöneticisi görevini sürdürmektedir. Eğitimine Sabancı Üniversitesi Executive MBA programı ile devam eden Gözde Günsel çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Alp Akduman

Alp Akduman
Eğitmen

25.09.1971 tarihinde İzmit’te doğdu. İlk,orta ve lise eğitimini İzmit’te tamamladıktan sonra Çukurova Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun oldu. Özkan Tekstil – Pazarlama Uzmanı, Kocaeli Sanayi Odası – Kapasite ve Belgelendirme Uzmanı olarak çalıştıktan sonra 01.07.1999 tarihinde Brisa’da çalışmaya başladı. Endüstri İlişikileri bölümünde yaklaşık 7 yıl çalıştıktan sonra satış bölümüne geçti. Halen, Bölge Satış Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Evli ve 1 kız çocuğu babası olan Alp Akduman, iyi derecede İngilizce bilmektedir.